Technobeton Sp. z o.o.

   

Skontaktuj się z nami:

ul. Nałęczowska 14

20-701 Lublin

tel. 81-534-05-96

tb@technobeton.pl

 

Oferta dla deweloperów

Z myślą o inwestycjach deweloperskich przygotowaliśmy kompleksową ofertę, która obejmuje:

Dlaczego nasza oferta jest tak korzystna dla deweloperów?

  • Pozwala na znaczną redukcję kosztów budowy;
  • Umożliwia uproszczenie procesu budowy;
  • Zapewnia wysoką jakość wykonania budynków i ich funkcjonalność.

TECHNOBETON Sp. z o.o. wykorzystała doświadczenie producenta wyrobów budowlanych, wiedzę o najnowocześniejszych rozwiązaniach technologicznych, a także znajomość rynku deweloperskiego i funkcjonalnych rozwiązań architektonicznych, by stworzyć nowoczesny projekt Budownictwa Mieszkaniowego.

Projekt budynku wielorodzinnego złożony z dowolnie łączonych małych i dużych modułów adresowany jest do małych i średnich deweloperów.

Wszystkie materiały budowlane potrzebne do wykonania stanu surowego produkowane są przez Technobeton, począwszy od ścian fundamentowych, poprzez ściany konstrukcyjne (zarówno nośne, jak i wypełniające), nadproża strunobetonowe, schody prefabrykowane, aż po stropy. Zastosowano również łączniki balkonowe Technobeton, które eliminują mostki termiczne.

Nasze biuro projektowe zatrudniające inżynierów konstruktorów oferuje pomoc przy adaptacji modułowego projektu do lokalnych warunków oraz wymagań dewelopera, np. poprzez dodanie garaży podziemnych, wind.

Najważniejszy parametr tego projektu to koszt stanu deweloperskiego budynku, bez kosztu gruntu, sieci zewnętrznych i zagospodarowania terenu na poziomie 2250 netto/m² PUM.

rzut pięta budynek wielorodzinny
RZUT BUDYNKU (MODUŁ DUŻY/MODUŁ MAŁY)
RZUT POWTARZALNY
RZUT BUDYNKU Z WINDĄ (MODUŁ POWTARZALNY)

Innowacyjny sposób na inwestycje w nieruchomości został już przetestowany na polskim rynku, a jego efekty przekroczyły początkowe oczekiwania. By udowodnić skuteczność opracowanego rozwiązania, w 2017 roku przygotowano pierwsze modelowe osiedle wybudowane w technologii prefabrykatów z użyciem projektu firmy Technobeton Sp. z o.o. – NOWY ŚWIAT w Lublinie. Budowa trzech bloków trwała 10 miesięcy od rozpoczęcia do osiągnięcia stanu deweloperskiego – to czas o jedną trzecią krótszy od potrzebnego na postawienie budynków za pomocą tradycyjnych metod. Co więcej koszt samej budowy okazał się niższy aż o 40 %. Dzięki pomysłowi na inwestycję firma znalazła się w roku 2017 oraz 2019 w gronie laureatów rankingu Gazele Biznesu najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw.

Sprawdzone rozwiązanie od razu znalazło wielu zainteresowanych taką formą inwestycji. Już dziś realizowanych jest w Polsce ponad 10 projektów osiedli z wykorzystaniem projektów i technologii firmy Technobeton Sp. z o.o.

Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów.

Stawiamy na wysoką jakość oferowanego asortymentu oraz profesjonalizm i elastyczność w obsłudze.

Zainteresowała Cię nasza oferta dla deweloperów? Skontaktuj się z nami:

tel. 81-534-05-96

tb@technobeton.pl