Technobeton Sp. z o.o.

ul.Nałęczowska 14

20-701 Lublin

tel. 81-534-05-96

biuro@technobeton.pl

Tanie budownictwo mieszkaniowe

http://www.ttsdevelopment.pl

TECHNOBETON Sp. z o.o. wykorzystała doświadczenie producenta wyrobów budowlanych, wiedzę o najnowocześniejszych rozwiązaniach technologicznych, a także znajomość rynku deweloperskiego i funkcjonalnych rozwiązań architektonicznych, by stworzyć nowoczesny projekt Taniego Budownictwa Mieszkaniowego.

Oferujemy kompleksową ofertę inwestycyjną w postaci projektu bloku złożonego z dowolnie łączonych małych i dużych modułów, produkowanych materiałów potrzebnych do wybudowania stanu surowego, a także biura projektowego oferującego pomoc przy adaptacji bazowego projektu do lokalnych warunków oraz wymagań inwestora.

Technologia budowy z prefabrykatów pozwala na znaczną redukcję kosztów budowy oraz jej uproszczenie. Jednocześnie budynki zachowują wysoką jakość wykonania i są bardzo funkcjonalne.

Innowacyjny sposób na inwestycje w nieruchomości został już przetestowany na polskim rynku, a jego efekty przekroczyły początkowe oczekiwania. By udowodnić skuteczność opracowanego rozwiązania, w 2017 roku przygotowano pierwsze modelowe osiedle wybudowane w technologii prefabrykatów z użyciem projektu firmy Technobeton Sp. z o.o. – NOWY ŚWIAT w Lublinie. Budowa trzech bloków trwała 10 miesięcy od rozpoczęcia do osiągnięcia stanu deweloperskiego – to czas o jedną trzecią krótszy od potrzebnego na postawienie budynków za pomocą tradycyjnych metod. Co więcej koszt samej budowy okazał się niższy aż o 40 %.

Sprawdzone rozwiązanie od razu znalazło wielu zainteresowanych taką formą inwestycji. Już dziś realizowanych jest w Polsce ponad 10 projektów osiedli z wykorzystaniem projektów i technologii firmy Technobeton Sp. z o.o.