Technobeton Sp. z o.o.

ul.Nałęczowska 14

20-701 Lublin

tel. 81-534-05-96

biuro@technobeton.pl

Tanie budownictwo mieszkaniowe

cropped-cam_01-e1459843270727.jpg

 

 

 

 

 

www.nowyswiat.lublin.pl

Inwestycja zlokalizowana jest u zbiegu ulic Kunickiego i Nowy Świat, w pobliżu wciąż rewitalizującego się dworca PKP. W ciągu najbliższych kilku lat władze miasta przewidują nowe zagospodarowanie przestrzenne terenów PKP. Zgodnie z projektem Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Urząd Miasta zakłada przeniesienie dworca PKS z al. Tysiąclecia w okolice ulicy Dworcowej. Rewitalizacja tego obszaru obejmuje również budowę obiektów komercyjnych, nowych chodników, tras rowerowych i zagospodarowanie zielenią.

Mając na uwadze powyższe zmiany osiedle NOWY ŚWIAT zaprojektowano w taki sposób, aby było spójne z istniejącymi zabudowaniami i jednocześnie na tyle innowacyjne, aby się wyróżniało na ich tle. Nowoczesne modernistyczne bryły budynków, ich jasne fasady i kolorowe detale nadadzą całości niepowtarzalny charakter.

Bliskość ulicy Kunickiego oraz dworca PKP zapewnia potencjalnym nabywcom łatwy dostęp do środków komunikacji. W pobliżu kompleksu NOWY ŚWIAT znajdują się szkoły podstawowe, gimnazjum, ośrodek medyczny, apteka, Dom Kultury “Kolejarz” oraz komisariat policji. Dodatkową zaletą jest bliskość Zalewu Zemborzyckiego i centrum rekreacyjno-sportowego miasta Lublin (MOSiR, Aqua Lublin, Icemania, stadion Arena Lublin).

Dzięki optymalnym rozwiązaniom architektonicznym i technologicznym, a także wykorzystaniu istniejącej infrastruktury miejskiej udało nam się stworzyć nowoczesny projekt oferujący mieszkania około 25% taniej niż konkurencja. Jako pierwsza firma w Lublinie proponujemy sprzedaż lokali mieszkalnych zgodnie z założeniami nowelizacji ustawy deweloperskiej o prowadzeniu ZAMKNIĘTYCH POWIERNICZYCH RACHUNKÓW BANKOWYCH. Oznacza to, że wpłaty będą deponowane w banku na wyodrębnionym rachunku klienta i deweloper może je wykorzystać dopiero po odbiorze mieszkania i przeniesieniu pełnej własności na nabywcę. Potencjalnym nabywcom zapewniamy także bezpłatną, fachową pomoc przy ubieganiu się o kredyt na zakup nieruchomości.